Jdi na obsah Jdi na menu
 


Směrem k hlavní bráně jsou za rohem dveře, pod dveřmi je mala uzká římsa na ni vyskočíte půjdete směrem ke dveřím, potom jenom skočíte na dveře a máte super místo na plamenomet.

V gold rush vyjdete ze Allies spawnu a před sebou směrem ke Command Postu uvidíte hromadu beden na tu vyskočíte a pak přeskočíte přes lampu z lampy už se dostanete na parapet okna jak vidíte na obrázku, je to velice pěkné kempovací místo.

Vyjdete od Alliského Command postu a vylezete ven a vidíte před sebou díru do zdi kterou probíháte k vlajce Old City díra je vlevo ale vy se podíváte do prava a stoupnete si na nejužší místo, potom se od zdi rozeběhnete se sprintem a skočíte co nejdál můžete a budete na druhé starně, tento trickjump se děla, že se naláká nepřítel k díře ale vy mezitím uz budete na druhé straně.

 

 

Teď stojíte u Command Postu otočíte se a za sebou máte takové kovové poličky, vyskočte na ně potom vyskočte dál na to co je drží, takže nějaká ta odvěsna a pak už jen hop na trubky u stropu.

V Rail gunu když vyjdete ze spwanu u Axis tak zamíříte směrem ke Comand Postu a před tím než vlezete do dveří, tak se otočíte vpravo a vyjdete kopec nahoru, potom se zastavíte a hop na strom před sebou, z tohoto stromu se dobře kempuje a také jak jinak dobře padá.

V Rail gunu když vyjdete ze spwanu u Axis tak zamíříte směrem ke Comand Postu a před tím než vlezete do dveří tak nad sebou mate plšinu na kterou určite skáčete, kdy po plošině zahnete do prava tak pujde směrem nahoru až vás hra zastaví a ocitnete se tam odkud se dobře hlída Gun a nebo se kempuje na vracející Axisáky.

Tento TJ kdyz prolezete bránou v radaru main entrance tak na levo vybehnete do kopečka z kopečka skočite dolu na sráz a hned zmáčknete talčítko na kterém máte nastavený JUMP, hned jste u radaru a uprkem zase k trucku.

Tento TJ kdyz prolezete bránou v radaru main entrance tak na pravo přeskočíte zídku a nemusíte to celé obíhat, jenom vyskočíte na zítku a pak třeba přes most k bedně u radaru.

Tento trickump je znamý, když vylezete po rampě, tak vidíte betonové podpěry u zdi vyskočíte na první, pak zmáčknete sprint a skákáte. Potom skočíte do okna a jdete. (tento trickjump si myslim že je lepši nezastavovat se na kažé podpěre ale najednou to skočit)

 

Toto je notoricky známy ovšem relativně těžký trickjump pomocí kterího se nechá vyhrát Siwa Oasis za pár minut. Základem je dostat se nad Old City spawnem na střechu přímo proti zdi.
Skok se provádí takto: Když stojíte zády přímo u zdi rozběhněte se se zmáčknutým šiftem (nebo jinou klávesou kterou sprintujete) a asi po 2 krocích skočte. Po celou dobu držte zmáčknutý sprint. Ve vzduchu zmáčkněte mírně doleva tak abyste dopadli na hranu dolní podesty která je rovnoběžná se zdí. To vás zrychlí natolik že budete schopni překonat zeď. Po odrazu zmáčkněte doprava tak abyste se vyhnuli protější stěně. Pokud ste provedli všechno správně čeká vás volná cesta k anti-tank gunům. Případně se nechá nahoru na zeď položit dynamit což bývá pro Axis finální.

Toto je místo kde je potřeba se poprvé odrazit.

 

Směr skoku a místo odrazu od hrany a místo dopadu.

 

A toto je trasa jak by měl vypadat celý skok. Modře označena místa po zemi.

 

 

Pomocí tohoto triku lze umístit dynamit zvenčí k oběma Anti-tank dělům na Siwa Oasis a ten pak nelze zevnitř deaktivovat. K jeho provedení je potřeba kooperace 3 lidí, jeden musí být logicky engener. První si lehne co nejvíš pod dělo, druhý na něj a engener skočí na oba dva (viz obrázek). Potom zače horní skákat aby se mol prostřední zvednout. To samé poté začne dělat prostředí aby si mohl stoupnout i spodní. Když všichni stojí, ten horní se zakloní a ve skoku hodí dynamit co nejvíše tak aby se zachytil na okraji u děla. Pak už stačí skákat a držet klešičky a je vyhráno.
Toto všechno se nechá provést přibližně za 30s.

Výchozí pozice. Výsledná pozice.

 

Pomocí tohoto skoku lze překonat ploty u depa bez použití coverta.
Pro skok doporučují mít dostatek zdraví což bývá uprostřed neprátelské základny občas problém. Nejprve je nutné dostat se na plošinu nad plotem což zvládne každý s použitím sprintu. Pak si vylezte co nejvýš a rozběhněte se proti plotu a skočte. Dopadnete přibližně v polovině, zde doporučuji udělat před odrazem pár kroků kvuli srovnání směru. Když se povede tak jak má dopadnete na vrátka (lze také skočit tak že dopadnete přímo na parapet). Z vrátek skočte na parapet po které se ve skrčení dostaňte až k ostnatému drátu který jednoduše přeskočte a pak už hurá položit dynamit.

 

Pomocí tohoto triku se lze dostat na střechu baráku ve kterém mají Alies na začátku zásoby.
Skok je relativně jednoduchý ale chce to trochu treningu. Rozběhněte se po stěně naproti baráku směrem pod vrcholek té hrany (naznačeno na obrázku). Probehnete hranu a zmacknete doleva (ja to skacu pozadu takze pro me doprava :-) a chvili drzte. Nesmite moc, proste tak akorat, to si casem zjistite jak moc. Slajdujte stenu dolu a tesne pred tim nez narazite znovu na hranu stisknete sprint a skok, pokud se vam povedlo nabrat spravny smer a rychlost dopadnete na hranu strechy toho baraku.
Odtud se da vyborne strilet nebo bombardovat Alies spawn.


Pomocí tohoto skoku se lze dostat na garáž ve které mají Alies Commandpost.
Výchozi pozice je na svahu nalevo (směrem od Alies spawnu) nad garáží. Rozběhněte se proti svahu přímo proti vám (viz obrázek) a těsně před hranou se sprintem skočte. Náklon svahu vás nasměruje doleva, musíte si to odhadnou tak abyste dopadli někde u stromu. Před dopademstiskněte sprint a skok. Pokud se vše povedlo dopadnete přímo na okraj střechy garáže, může se stát že dopadnete přímo na hranu a nepude jít dopředu (stává se to pomkěrně často). Na to stačí párkraát skočit a dostanete se nahoru.