Jdi na obsah Jdi na menu
 


Není tomu zrovna nějak dlouho, co Even Balance vydala nový grafický univerzální "updatovač" PunkBusteru pro všechny hry, co jej podporují (např. ET, Q3A, Doom3, RTCW, Battlefield 2, ...).

PunkBuster Setup
Homepage: www.punkbuster.com/index.php?page=pbsetup.php
Download:
- windows: pbsetup.exe (1.19MB)
- linux: pbsetup.run (2.40MB)
- mac: pbsetup.tgz (1.08MB)

Postup updatování:
1. Vymažte celý adresář pb a všechny soubory s "pb" v názvu z adresáře, kde máte nainstalované ET. Pokud máte v pb adresáři něco důležitého, nezapomeňte si to zazálohovat.

2.
Stáhněte novou verzi programu PunkBuster Setup a nakopírujte ho do čistého, nového, samostatného adresáře (například C:/ET/pbsetup), nikdy ne do adresáře samotného PunkBusteru!

3.
Spusťte pbsetup.exe. Program by se vám měl sám připravit, zaktualizovat, a vyhodit okna s potvrzením licence (odsouhlaste).

4.
Klikněte na [ Add a Game ] a vyberte hru - v našem případě to bude Enemy Territory. Pokud se vám neobjeví správná cesta (třeba když máte víc instalací ET), tak ji zadejte ručně a klikněte na [ OK ].

5.
A konečně, klikněte na tlačítko [ Check For Updates ]. Rychlost jakou se vám nainstaluje nový aktualizovaný PunkBuster je až překvapující (při srovnání se starým programem pbweb).

6.
V adresáři pb vytvořte čistý textový soubor pbcl.cfg, a do něj přidejte:
pb_sleep 500
pb_security 0


To by bylo asi vše.

Předejít kickování můžete taky tím způsobem, že z adresářů etmain a etpro vymažete přebytečné pk3 soubory, .tmp soubory, staré configy, a prostě všechno to svinstvo co tam nemá co dělat.

Screenshoty: